Arne Jones E1299

Paolo Piva

(Italien, Född 1950)
Paolo Piva
(Italien, Född 1950)

PAOLO PIVA, soffbord, "Alanda", B & B Italien, formgivet 1981.

Kvadratisk glasskiva på svartlackerat metallunderrede. 120 x 120 cm, höjd 26 cm.

Mindre slitage, en sida med mycket små kantnagg.

Klubbat pris
13 500
1 281
1 466
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
23 jul 2018 20:57
13 500 SEK
23 jul 2018 20:57
13 000 SEK
23 jul 2018 19:55
12 500 SEK
23 jul 2018 16:01
12 500 SEK
23 jul 2018 15:14
12 000 SEK
22 jul 2018 22:56
11 500 SEK
22 jul 2018 21:11
11 000 SEK
20 jul 2018 23:55
10 500 SEK
20 jul 2018 7:08
10 000 SEK
20 jul 2018 7:08
10 000 SEK
20 jul 2018 7:07
8 600 SEK
20 jul 2018 7:07
8 400 SEK
20 jul 2018 7:06
8 200 SEK
20 jul 2018 7:06
8 000 SEK
20 jul 2018 7:06
7 600 SEK
20 jul 2018 7:06
7 400 SEK
20 jul 2018 7:06
7 200 SEK
20 jul 2018 7:06
7 000 SEK
20 jul 2018 7:06
6 800 SEK
20 jul 2018 7:06
6 600 SEK
20 jul 2018 7:06
6 400 SEK
20 jul 2018 7:06
6 200 SEK
19 jul 2018 10:57
6 000 SEK
16 jul 2018 15:07
3 000 SEK
16 jul 2018 12:51
300 SEK