Paolo Piva

(Italien, Född 1950)
Paolo Piva
(Italien, Född 1950)

PAOLO PIVA, soffbord, "Alanda", B & B Italien, formgivet 1981.

Kvadratisk glasskiva på svartlackerat metallunderrede. 120 x 120 cm, höjd 26 cm.

Bruksslitage, skivan med repor och en sida med kantnaggar. Underredet med smärre färgbortfall/rostfläckar.

Klubbat pris
10 500
927
967
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
8 jul 2018 21:03
10 500 SEK
8 jul 2018 21:01
10 000 SEK
8 jul 2018 21:01
10 000 SEK
8 jul 2018 21:00
9 700 SEK
8 jul 2018 21:00
9 500 SEK
8 jul 2018 19:49
8 700 SEK
8 jul 2018 19:49
8 500 SEK
8 jul 2018 19:44
8 200 SEK
8 jul 2018 19:44
8 000 SEK
8 jul 2018 18:50
7 200 SEK
8 jul 2018 18:50
7 000 SEK
7 jul 2018 22:16
6 200 SEK
30 jun 2018 21:13
6 000 SEK
30 jun 2018 10:42
5 000 SEK
29 jun 2018 20:02
2 200 SEK