Madeleine Pyk – en samling F769

Mario Restelli

(Italien, 1891-1961)
Mario Restelli
(Italien, 1891-1961)

MARIO RESTELLI, skål med lock, silver, signerad M. Restelli.

Skulptural lockknopp i form av två svanar. Höjd 23 cm. Vikt 630 gram.

Smärre slitage.

Klubbat pris
8 000
759
869
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
28 jul 2018 21:30
8 000 SEK
28 jul 2018 21:30
7 500 SEK
28 jul 2018 16:24
5 500 SEK
25 jul 2018 22:32
5 000 SEK
24 jul 2018 0:14
1 600 SEK
22 jul 2018 11:05
1 500 SEK
21 jul 2018 14:57
1 000 SEK
21 jul 2018 14:20
300 SEK

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14