SOFFBORD modern tillverkning

SOFFBORD modern tillverkning

Rund skiva av klarglas på lackade ben av metall, diameter 110, höjd 30 cm

Obetydligt ytslitage. Repor.

Klubbat pris
2 300
204
213
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (24 bud)
9 jul 2018 14:56
2 300 SEK
9 jul 2018 14:55
2 100 SEK
9 jul 2018 14:55
2 000 SEK
9 jul 2018 14:55
1 900 SEK
9 jul 2018 14:55
1 800 SEK
9 jul 2018 14:53
1 700 SEK
9 jul 2018 14:53
1 600 SEK
9 jul 2018 14:53
1 500 SEK
9 jul 2018 14:53
1 400 SEK
9 jul 2018 6:42
1 300 SEK
9 jul 2018 6:42
1 200 SEK
8 jul 2018 20:50
1 100 SEK
8 jul 2018 20:50
1 000 SEK
8 jul 2018 17:16
950 SEK
7 jul 2018 17:23
900 SEK
7 jul 2018 13:19
850 SEK
7 jul 2018 13:19
800 SEK
7 jul 2018 13:19
750 SEK
7 jul 2018 13:19
700 SEK
6 jul 2018 10:11
650 SEK
6 jul 2018 7:36
600 SEK
6 jul 2018 7:36
550 SEK
6 jul 2018 6:52
350 SEK
3 jul 2018 21:24
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13