NICLAS HOFLIN, taklampor, 8 st, "Vox", Rubn, 2000-tal.

Stomme i mässing. Kupa i vitt, matt opalglas. Höjd exkl sladd 42 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Märken.

Klubbat pris
8 001
710
741
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
24 jul 2018 15:26
8 001 SEK
24 jul 2018 15:26
8 001 SEK
24 jul 2018 15:25
7 701 SEK
24 jul 2018 15:25
7 501 SEK
24 jul 2018 14:48
7 200 SEK
24 jul 2018 13:47
7 000 SEK
24 jul 2018 12:31
6 200 SEK
23 jul 2018 23:11
6 000 SEK
21 jul 2018 22:24
5 400 SEK
21 jul 2018 15:47
3 700 SEK
20 jul 2018 9:06
3 500 SEK
17 jul 2018 22:26
2 001 SEK
17 jul 2018 15:28
1 000 SEK