1062243

OLLE BONNIÉR, färglitografi, assemblage i plexibox, signerad och numrerad 10/10. Daterad 1978.

Utan titel. 80 x 56 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur box.

Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Jinnerot

    Johan Jinnerot
    Specialist äldre konst

    johan.jinnerot@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 801
    370 EUR
    420 USD

    Budhistorik (18 bud)
    4 8 aug 15:513801SEK
    5A 8 aug 15:513654SEK
    5 8 aug 15:503601SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes