SKRIVBORD, funkis, 1940-tal.

SKRIVBORD, funkis, 1940-tal.

Betsad furu. Skiva klädd med mörkt laminat. Sex skåp med hyll- och lådinredning. Längd 160, bredd 85, höjd 74 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken. Två av låsen går ej att låsa upp. Nyckel finns.

Klubbat pris
300
28
33
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
23 jul 2018 0:27
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14