MATBORD, Italien, 1900-talets andra hälft,

Stomme i travertine, skiva i glas. Längd ca 180 cm, bredd 110 cm, höjd 73 cm. Extra skivor medföljer, total längd ca 244 cm.

Nagg. Slitage.

Klubbat pris
1 000
95
109
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
9 jul 2018 20:11
1 000 SEK
9 jul 2018 0:42
300 SEK