TOBAKSBURK, marmor, 1900-talets första hälft.

Rund form. Höjd 13 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
715
63
66
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
14 jul 2018 13:37
715 SEK
14 jul 2018 13:37
665 SEK
14 jul 2018 12:17
650 SEK
14 jul 2018 10:28
600 SEK
14 jul 2018 10:28
560 SEK
12 jul 2018 18:22
500 SEK
10 jul 2018 22:17
450 SEK
8 jul 2018 10:05
400 SEK
8 jul 2018 10:05
350 SEK
7 jul 2018 17:07
300 SEK