LJUSSTAKAR, ett par, tenn, London, 1700-/1800-tal.

Kolonnformade. Kvadratisk fot. Höjd 21 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor.

Klubbat pris
1 300
115
122
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
19 jul 2018 20:35
1 300 SEK
19 jul 2018 20:35
1 200 SEK
19 jul 2018 20:34
1 125 SEK
19 jul 2018 20:34
1 025 SEK
19 jul 2018 20:31
800 SEK
19 jul 2018 20:31
750 SEK
19 jul 2018 20:30
700 SEK
19 jul 2018 20:30
650 SEK
19 jul 2018 20:28
550 SEK
18 jul 2018 22:32
500 SEK
18 jul 2018 21:58
450 SEK
18 jul 2018 21:23
400 SEK
14 jul 2018 23:36
350 SEK
13 jul 2018 21:01
300 SEK