Madeleine Pyk – en samling F769

VÄGGLAMPA, märkt Idman 1900-talets mitt.

Mässingsskaft samt dekoration. Bär tillverkarens stämpel. Total höjd 52 cm.

Tidsrelaterat brurksslitage. Senare skärm. Ej funktionstestad.

110
1 159
126
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
20 jul 2018 6:26
110 EUR
18 jul 2018 18:27
40 EUR
17 jul 2018 15:29
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977