Arne Jones E1299

VÄGGLAMPOR, ett par, 1900-talets andra hälft,

mässing och vitlackerad metall. Med två ljuskällor vardera. Längd ca 32 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Märken.

Klubbat pris
2 050
195
223
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
10 jul 2018 13:59
2 050 SEK
10 jul 2018 13:39
1 950 SEK
10 jul 2018 13:05
1 850 SEK
10 jul 2018 13:05
1 800 SEK
10 jul 2018 11:51
1 750 SEK
10 jul 2018 11:51
1 650 SEK
10 jul 2018 9:23
1 500 SEK
10 jul 2018 9:23
1 400 SEK
10 jul 2018 9:12
1 300 SEK
10 jul 2018 9:12
1 200 SEK
10 jul 2018 9:12
1 100 SEK
10 jul 2018 9:12
1 000 SEK
10 jul 2018 9:04
950 SEK
10 jul 2018 9:04
900 SEK
6 jul 2018 11:42
850 SEK
6 jul 2018 11:42
800 SEK
6 jul 2018 11:40
550 SEK
6 jul 2018 11:40
500 SEK
3 jul 2018 16:04
300 SEK