VÄGGLAMPOR, 4 st, 1900-talets andra hälft, troligen Italien

Stomme i mässing. Svartlackerad väggplatta. Kupor i matt glas. Höjd 38 cm

Ej funktionstestad. Slitage. Märken. Repor. Färgbortfall.

Klubbat pris
3 000
262
274
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
11 jul 2018 19:17
3 000 SEK
9 jul 2018 10:29
2 050 SEK
8 jul 2018 12:24
850 SEK
6 jul 2018 19:42
800 SEK
6 jul 2018 11:14
700 SEK
4 jul 2018 16:36
600 SEK
3 jul 2018 16:55
300 SEK