Karl Erik Ekselius

(Sverige, 1914-1998)
Karl Erik Ekselius
(Sverige, 1914-1998)

KARL ERIK EKSELIUS, soffa, JOC Vetlanda.

Tresits. Stomme av teak. Lösa plymåer i rygg och sits, klädsel av skinn. Märkt. Sitthöjd ca 41 cm. Längd 189 cm.

Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar. Några knappar saknas.

Klubbat pris
1 900
180
206
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
21 jul 2018 15:50
1 900 SEK
20 jul 2018 13:16
1 800 SEK
20 jul 2018 13:16
1 700 SEK
20 jul 2018 13:16
1 700 SEK
19 jul 2018 8:54
1 600 SEK
19 jul 2018 8:54
1 500 SEK
19 jul 2018 8:54
1 400 SEK
17 jul 2018 17:54
1 000 SEK
16 jul 2018 20:31
300 SEK

Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57