UNTO ERÄLAMPI, SKÅL, silver, Riihimäki, Finland 1956.

Hamrat silver. Stämplad "Käsityö" (Handgjord). Längd 34 cm. Vikt ca 250 g.

Bruksslitage. Anlupen. Gravyr.

Klubbat pris
220
2 479
230
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (3 bud)
16 jul 2018 17:16
220 EUR
9 jul 2018 19:41
200 EUR
9 jul 2018 19:11
50 EUR