ARNE NORELL, soffa, "Merkur", 1900-talets andra hälft.

Läderklädsel med knapphäftning. Lösa sittdynor. Längd 195 cm.

Slitage. Fläckar. Skadad klädsel. Repor.

Klubbat pris
8 000
706
737
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
11 jul 2018 21:38
8 000 SEK
11 jul 2018 21:38
7 500 SEK
11 jul 2018 21:38
7 000 SEK
11 jul 2018 21:38
6 000 SEK
11 jul 2018 16:16
1 000 SEK
11 jul 2018 15:03
500 SEK
10 jul 2018 11:36
350 SEK
3 jul 2018 18:19
300 SEK