Madeleine Pyk – en samling F769

TAKLAMPOR, ett par, ASEA Belysning, 1900-talets mitt.

Modell E2120. Vitlackerad och mässingsfärgad metall. Ledad arm. Stämpelmärkt. Total längd ca 115 cm.

Slitage. Skador. Färgbortfall. Ej funktionstestade.

Klubbat pris
775
74
84
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
11 jul 2018 19:01
775 SEK
11 jul 2018 18:56
725 SEK
11 jul 2018 18:56
700 SEK
11 jul 2018 18:47
675 SEK
11 jul 2018 18:47
625 SEK
11 jul 2018 18:25
575 SEK
11 jul 2018 18:25
525 SEK
11 jul 2018 17:32
501 SEK
10 jul 2018 14:56
451 SEK
10 jul 2018 14:50
401 SEK
10 jul 2018 14:50
400 SEK
10 jul 2018 10:18
350 SEK
3 jul 2018 18:35
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79