VÄGGSKÅP, 1960-tal.

VÄGGSKÅP, 1960-tal.

Fanerat med valnöt. Skjutdörrar av glas. Bredd 1340. Djup 26. Höjd 60 cm.

Obetydligt slitage.

Klubbat pris
1 250
109
114
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
18 jul 2018 12:34
1 250 SEK
13 jul 2018 14:53
1 000 SEK