1065844

JOSEF FRANK

Soffbord, Firma Svenskt Tenn, modell 2139, efter 1985.

Rund rotfanerad skiva, benställning samt sarg av valnöt, brännmärkt Diameter 120, höjd 49 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T9

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 30 000 SEK

    Slutpris

    36 000
    3 454 EUR
    4 018 USD

    Budhistorik (19 bud)
    612 jul 14:1836000SEK
    12A12 jul 14:1835000SEK
    612 jul 14:1834000SEK
    Acceptpris på 25 000 SEK uppnåddes