1065848

HARRY BERTOIA

Fåtölj "Diamond chair", 1900-talets senare del.

Förkromad metall, sitthöjd ca 40 cm

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Rostangrepp.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    7 800
    742 EUR
    869 USD

    Budhistorik (37 bud)
    610 jul 10:277800SEK
    1A10 jul 10:277600SEK
    610 jul 10:277600SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes