GUNILLA LAGERHEM-ULLBERG, matta, "Gåsöga", Kasthall, 1900-talets andra hälft, 245 x 126 cm.

Dubbelväv. Etikettmärkt.

Bruksslitage.

Klubbat pris
1 500
133
140
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
17 jul 2018 16:36
1 500 SEK
17 jul 2018 16:19
1 400 SEK
17 jul 2018 14:05
1 300 SEK
17 jul 2018 10:34
1 200 SEK
17 jul 2018 10:21
1 000 SEK
15 jul 2018 19:57
850 SEK
15 jul 2018 18:17
400 SEK
15 jul 2018 8:27
300 SEK