ARNE JACOBSEN, 4 stolar, "Myran", Fritz Hansen, 1970.

Lackerade sitsar. Kromade ben. Märkta. Sitshöjd 43 cm.

Slitage med repor, några sprickor och fläckar. Kantskador med visst färgbortfall. Visst rostangrepp.

Klubbat pris
5 100
453
472
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
20 jul 2018 15:50
5 100 SEK
8
20 jul 2018 15:50
4 900 SEK
20 jul 2018 15:47
4 700 SEK
8
20 jul 2018 15:47
4 500 SEK
20 jul 2018 15:44
4 300 SEK
8
20 jul 2018 15:44
4 100 SEK
20 jul 2018 15:44
3 900 SEK
20 jul 2018 15:43
3 700 SEK
20 jul 2018 15:43
3 600 SEK
20 jul 2018 15:42
3 500 SEK
20 jul 2018 15:42
3 300 SEK
20 jul 2018 15:17
2 600 SEK
20 jul 2018 12:17
2 400 SEK
20 jul 2018 11:37
2 200 SEK
20 jul 2018 11:37
2 200 SEK
18 jul 2018 17:45
2 000 SEK
17 jul 2018 13:23
1 200 SEK
13 jul 2018 21:32
1 000 SEK