ARNE JACOBSEN, 8 stolar, "Myran", Fritz Hansen, 1970.

Lackerade sitsar. Kromade ben. Märkta. Sitshöjd 43 cm.

Slitage med repor, sprickor och fläckar. Kantskador med visst färgbortfall. Visst rostangrepp.

Klubbat pris
5 800
512
534
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
17 jul 2018 16:48
5 800 SEK
17 jul 2018 16:47
5 600 SEK
17 jul 2018 16:47
5 401 SEK
17 jul 2018 16:47
5 400 SEK
17 jul 2018 16:44
5 200 SEK
17 jul 2018 16:44
5 001 SEK
17 jul 2018 16:41
5 000 SEK
17 jul 2018 16:39
4 800 SEK
17 jul 2018 16:39
4 601 SEK
16 jul 2018 15:02
4 600 SEK
12 jul 2018 6:35
4 400 SEK
11 jul 2018 21:10
4 200 SEK
10 jul 2018 20:44
4 000 SEK
10 jul 2018 16:34
300 SEK