SOFFBORD/SIDOBORD, ett par, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Kvadratiska skivor av rökfärgat glas. C:a 60 x 60, höjd 46 cm.

Bruksslitage, repor.

Klubbat pris
500
45
47
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
29 jun 2018 14:48
500 SEK
29 jun 2018 14:48
450 SEK
28 jun 2018 19:43
400 SEK
24 jun 2018 12:17
350 SEK
24 jun 2018 12:17
350 SEK
23 jun 2018 23:57
300 SEK