SOFFBORD, 1900-talets slut.

SOFFBORD, 1900-talets slut.

Förgylld metallstomme. Kvadratisk glasskiva med två underliggande rektangulära skivor. Längd 100, bredd 100, höjd 40 cm.

Toppskivan med kantnagg. Slitage, smärre repor. Något ojämn höjd.

Klubbat pris
2 800
247
258
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
2 jul 2018 18:30
2 800 SEK
2 jul 2018 18:25
2 600 SEK
2 jul 2018 18:25
2 500 SEK
1 jul 2018 23:47
2 200 SEK
1 jul 2018 22:43
2 000 SEK
1 jul 2018 11:22
1 900 SEK
30 jun 2018 9:49
1 800 SEK
27 jun 2018 22:45
1 700 SEK
27 jun 2018 22:45
1 600 SEK
27 jun 2018 22:45
1 500 SEK
27 jun 2018 22:17
1 000 SEK
25 jun 2018 22:31
600 SEK
25 jun 2018 18:13
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

206. Denise Grünstein, "Cadmium Red", 2011.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
46 000

ditt bud
Aktuellt bud:
46 000 SEK