SOFFBORD, 1900-talets slut.

SOFFBORD, 1900-talets slut.

Mässingsstomme med två rektangulära skivor av rökfärgat glas med spegelglaskant. Längd 111, bredd c:a 60, höjd c:a 45 cm.

Bruksslitage, metallen och spegelglaset något anfrätt.

Klubbat pris
350
31
33
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
4 jul 2018 6:43
350 SEK
2 jul 2018 23:02
300 SEK