SOFFBORD/SIDOBORD, 1900-talets slut.

Mässingsstomme med kvadratiska glasskivor i rökfärgat glas. 58 x 58 cm, höjd 46 cm.

Bruksslitage

Klubbat pris
400
35
37
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
3 jul 2018 22:28
400 SEK
3 jul 2018 11:24
350 SEK
25 jun 2018 18:30
300 SEK