Madeleine Pyk – en samling F769

SOFFBORD/SIDOBORD, 1900-talets slut.

Plexiglas med silverfärgade hörnkonsoler. 59 x 59 cm, höjd 45 cm.

Bruksslitage, skivan med kantnagg.

Klubbat pris
350
33
38
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
2 jul 2018 14:19
350 SEK
28 jun 2018 18:34
300 SEK