SAM LARSSON, vilfåtölj, "Fenix", Dux, 1900-talets andra hälft.

Kromad stålrörstomme. Tygklädsel. Ställbar. Längd 140 cm, bredd 78 cm, total höjd 97 cm.

Slitage. Remmar till nackstöd med skador och lagning.

Klubbat pris
4 400
388
405
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
3 jul 2018 10:21
4 400 SEK
3 jul 2018 10:21
4 200 SEK
3 jul 2018 10:21
3 800 SEK
3 jul 2018 10:21
3 600 SEK
3 jul 2018 9:45
2 600 SEK
3 jul 2018 9:45
2 400 SEK
2 jul 2018 21:14
1 750 SEK
2 jul 2018 21:14
1 650 SEK
29 jun 2018 0:13
1 500 SEK
27 jun 2018 7:37
1 400 SEK