SPEGEL, 1940-tal.

SPEGEL, 1940-tal.

Bonad björk. 104x51 cm.

Smärre slitage och märken.

Klubbat pris
1 100
98
102
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
30 jun 2018 21:13
1 100 SEK
30 jun 2018 21:13
1 000 SEK
30 jun 2018 21:13
1 000 SEK
30 jun 2018 21:12
950 SEK
30 jun 2018 21:12
900 SEK
30 jun 2018 12:58
850 SEK
30 jun 2018 12:58
800 SEK
27 jun 2018 14:01
706 SEK
27 jun 2018 14:01
656 SEK
25 jun 2018 22:45
606 SEK
25 jun 2018 22:45
556 SEK
24 jun 2018 18:30
550 SEK
24 jun 2018 18:30
500 SEK
24 jun 2018 18:30
455 SEK
24 jun 2018 18:30
405 SEK
22 jun 2018 23:44
350 SEK
22 jun 2018 9:24
300 SEK
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.