BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, möjligen Italien

Förkromad metall. Ställbar stomme och skärm. Höjd 40, diameter 30 cm

Ej funktionstestad. Slitage. Märken. Repor.

Klubbat pris
2 650
251
288
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
3 jul 2018 19:37
2 650 SEK
3 jul 2018 19:37
2 450 SEK
3 jul 2018 19:26
2 200 SEK
3 jul 2018 19:26
2 000 SEK
2 jul 2018 20:04
1 800 SEK
2 jul 2018 20:04
1 700 SEK
2 jul 2018 20:03
1 600 SEK
2 jul 2018 20:03
1 500 SEK
2 jul 2018 20:03
1 400 SEK
2 jul 2018 20:03
1 300 SEK
2 jul 2018 20:03
1 200 SEK
2 jul 2018 20:03
1 100 SEK
30 jun 2018 18:14
1 000 SEK
30 jun 2018 18:14
950 SEK
30 jun 2018 17:23
550 SEK
30 jun 2018 15:43
500 SEK
30 jun 2018 15:42
450 SEK
30 jun 2018 15:42
450 SEK
29 jun 2018 23:26
400 SEK
29 jun 2018 22:27
350 SEK
29 jun 2018 0:05
300 SEK