Madeleine Pyk – en samling F769

BORD / SIDEBOARD, 1900-talets senare del.

Fanerat med sten; inlagd mässingslist. Höjd 75 cm, 128 x 41 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
900
85
98
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
1 jul 2018 20:52
900 SEK
1 jul 2018 20:52
850 SEK
1 jul 2018 16:25
800 SEK
1 jul 2018 16:24
750 SEK
1 jul 2018 16:24
750 SEK
1 jul 2018 13:13
650 SEK
1 jul 2018 13:13
600 SEK
1 jul 2018 13:13
600 SEK
1 jul 2018 11:28
550 SEK
30 jun 2018 15:36
500 SEK
30 jun 2018 15:36
450 SEK
30 jun 2018 15:36
400 SEK
29 jun 2018 13:19
350 SEK
22 jun 2018 16:42
300 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46