SKÅLAR, 2 st, silver, bland annat Atelier Borgila, Stockholm, 1966.
En skål Borgila sterlingsilver. En skål med svenska importstämplar. Diameter 9-10 cm. Höjd 6-7 cm. Total vikt 325 gram.
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10