JØRGEN HØVELSKOV, stol "Harpan", Danmark,

sits och rygg av snöre, sitthöjd ca 39 cm, total höjd ca 133 cm.

Åldersrelaterat slitage. Upptill med skada. Repor.

Klubbat pris
12 001
1 059
1 105
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
10
13 jul 2018 18:13
12 001 SEK
9
13 jul 2018 17:38
11 501 SEK
8
13 jul 2018 17:38
11 100 SEK
8
13 jul 2018 17:36
11 001 SEK
13 jul 2018 10:37
10 501 SEK
13 jul 2018 0:25
10 001 SEK
13 jul 2018 0:25
10 000 SEK
12 jul 2018 19:33
9 801 SEK
12 jul 2018 15:06
9 601 SEK
12 jul 2018 15:06
9 500 SEK
12 jul 2018 15:04
9 401 SEK
12 jul 2018 15:04
9 201 SEK
12 jul 2018 10:20
9 200 SEK
12 jul 2018 0:02
9 000 SEK
10 jul 2018 15:24
8 200 SEK
7 jul 2018 2:00
8 000 SEK
6 jul 2018 23:50
6 600 SEK
6 jul 2018 15:27
6 000 SEK
5 jul 2018 14:55
5 000 SEK
5 jul 2018 13:35
4 000 SEK