Madeleine Pyk – en samling F769

JØRGEN HØVELSKOV, stol "Harpan", Danmark,

sits och rygg av snöre, sitthöjd ca 39 cm, total höjd ca 133 cm.

Åldersrelaterat slitage. Upptill med skada. Repor.

Klubbat pris
12 001
1 139
1 303
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
10
13 jul 2018 18:13
12 001 SEK
9
13 jul 2018 17:38
11 501 SEK
8
13 jul 2018 17:38
11 100 SEK
8
13 jul 2018 17:36
11 001 SEK
13 jul 2018 10:37
10 501 SEK
13 jul 2018 0:25
10 001 SEK
13 jul 2018 0:25
10 000 SEK
12 jul 2018 19:33
9 801 SEK
12 jul 2018 15:06
9 601 SEK
12 jul 2018 15:06
9 500 SEK
12 jul 2018 15:04
9 401 SEK
12 jul 2018 15:04
9 201 SEK
12 jul 2018 10:20
9 200 SEK
12 jul 2018 0:02
9 000 SEK
10 jul 2018 15:24
8 200 SEK
7 jul 2018 2:00
8 000 SEK
6 jul 2018 23:50
6 600 SEK
6 jul 2018 15:27
6 000 SEK
5 jul 2018 14:55
5 000 SEK
5 jul 2018 13:35
4 000 SEK