ILMARI TAPIOVAARA, taklampor 2 st, "Maija Suspension" Santa & Cole 1900-talets slut.

Målad metall samt innerkupa i akryl. Bär tillverkarens etikett. Diameter 30 cm, skärmens höjd 27 cm.

Bruksslitage. Spår av målfärg. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
540
6 118
563
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (21 bud)
9
5 jul 2018 7:51
540 EUR
5 jul 2018 6:07
520 EUR
9
5 jul 2018 6:07
500 EUR
5 jul 2018 6:07
490 EUR
9
3 jul 2018 18:56
470 EUR
3 jul 2018 18:56
450 EUR
2 jul 2018 17:01
440 EUR
8
2 jul 2018 9:49
420 EUR
1 jul 2018 19:12
400 EUR
1 jul 2018 19:12
380 EUR
1 jul 2018 10:35
370 EUR
1 jul 2018 10:35
350 EUR
1 jul 2018 10:35
320 EUR
1 jul 2018 10:35
300 EUR
29 jun 2018 22:32
270 EUR
29 jun 2018 22:32
250 EUR
29 jun 2018 8:37
220 EUR
28 jun 2018 16:47
200 EUR
28 jun 2018 6:00
150 EUR
28 jun 2018 5:33
100 EUR
27 jun 2018 16:11
70 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

390. Luis Frangella, Utan titel.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK