1066895

LENA CRONQVIST, etsning, signerad Lena Cronqvist med blyerts och numrerad 15/25.

Flicka i sandlåda. Plåtstorlek 25,5 x 27,5 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. helhetsintrycket är mycket gott.

Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Pedro Westerdahl

    Pedro Westerdahl
    Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

    pedro.westerdahl@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    3 400
    331 EUR
    375 USD

    Budhistorik (13 bud)
    617 jul 07:103400SEK
    3A17 jul 07:103200SEK
    3A15 jul 00:142700SEK