PHILIPPE STARCK, vägglampa, "Lucy Fair", för Flos, 1900-talets andra hälft

Kupa i matt glas. Längd 38 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Klubbat pris
810
71
75
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
23 jul 2018 15:03
810 SEK
8
23 jul 2018 15:03
800 SEK
8
23 jul 2018 14:42
760 SEK
23 jul 2018 9:52
710 SEK
23 jul 2018 9:52
700 SEK
22 jul 2018 23:07
660 SEK
22 jul 2018 23:07
610 SEK
22 jul 2018 9:15
556 SEK
18 jul 2018 20:43
506 SEK
18 jul 2018 20:43
500 SEK
18 jul 2018 1:27
455 SEK
18 jul 2018 1:27
405 SEK
17 jul 2018 21:16
350 SEK
17 jul 2018 15:37
300 SEK