BORD, 1930-tal.

BORD, 1930-tal.

Fanerat med betsad björk. Skiva av glas. Hyllplan. En genomgående låda. Svärtad dekor. Längd 58, bredd 58, höjd 62 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
651
57
60
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
7 jul 2018 18:49
651 SEK
7 jul 2018 18:49
601 SEK
7 jul 2018 14:42
551 SEK
7 jul 2018 14:41
501 SEK
7 jul 2018 14:41
500 SEK
6 jul 2018 1:43
300 SEK