KRUS, 2 st, lergods, Europa, 1900-talets första hälft.

Med hänklar. Höjd 62 - 65 cm.

Bruksskick med slitage. Nagg. Sprickor. Fläckar. Möjlig lagning.

Klubbat pris
1 900
166
173
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
15 jul 2018 22:39
1 900 SEK
15 jul 2018 22:39
1 800 SEK
15 jul 2018 22:39
1 700 SEK
15 jul 2018 22:38
1 600 SEK
15 jul 2018 22:38
1 500 SEK
15 jul 2018 22:36
1 400 SEK
15 jul 2018 22:36
1 300 SEK
15 jul 2018 21:57
1 200 SEK
15 jul 2018 18:47
1 100 SEK
15 jul 2018 12:55
827 SEK
15 jul 2018 12:41
777 SEK
15 jul 2018 12:41
750 SEK
14 jul 2018 23:34
660 SEK
14 jul 2018 23:34
610 SEK
14 jul 2018 19:24
550 SEK
14 jul 2018 13:42
500 SEK
14 jul 2018 13:42
456 SEK
8 jul 2018 20:38
406 SEK
8 jul 2018 20:38
356 SEK
5 jul 2018 22:25
300 SEK