STOLAR, 2 st, Italien, 1900-talets andra hälft,

stomme i kromat stål, sitthöjd ca 44 cm, total höjd ca 73 cm. Stapelbara.

Slitage. Märken.

Klubbat pris
450
43
49
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
3 jul 2018 12:59
450 SEK
3 jul 2018 12:56
400 SEK
3 jul 2018 12:35
350 SEK
2 jul 2018 20:01
300 SEK