SOFFBORD, 1950 / 60-tal.

SOFFBORD, 1950 / 60-tal.

Svartlackerade ben. Skiva i glas. Detaljer av mässing. Längd 100, djup 60, djup 45 cm

Slitage. Färgbortfall. Märken. Repor.

Klubbat pris
550
49
51
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
26 jul 2018 12:15
550 SEK
26 jul 2018 12:15
500 SEK
26 jul 2018 12:15
500 SEK
24 jul 2018 20:22
450 SEK
24 jul 2018 20:22
400 SEK
21 jul 2018 22:49
300 SEK