Möbler BordEasy Living
1067050
VITRINBORD/SOFFBORD, 1900-talets slut.
Vitrinbord/soffbord, 1900-talets slut.

Kromat stål. Skjutbar skiva i glas. Längd 128, bredd 89, höjd 42 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Slutpris
2 000
185
204
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
4 jul 2018 9:50
2 000 SEK
3 jul 2018 22:58
1 900 SEK
3 jul 2018 22:58
1 800 SEK
3 jul 2018 22:57
1 700 SEK
3 jul 2018 22:57
1 600 SEK