Madeleine Pyk – en samling F769

VITRINBORD/SOFFBORD, 1900-talets slut.

Kromat stål. Skjutbar skiva i glas. Längd 128, bredd 89, höjd 42 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Klubbat pris
2 000
190
217
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
4 jul 2018 9:50
2 000 SEK
3 jul 2018 22:58
1 900 SEK
3 jul 2018 22:58
1 800 SEK
3 jul 2018 22:57
1 700 SEK
3 jul 2018 22:57
1 600 SEK
2 jul 2018 18:55
1 500 SEK