FÅTÖLJER, ett par, art déco, 1930-tal.

Fanerade med björk och jakaranda. Fast stoppad rygg och sits. Sitthöjd ca 39 cm.

Slitage. Repor. Märken. Renoverade, omtapetserade.

Klubbat pris
12 500
1 090
1 141
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
8
7 aug 2018 18:31
12 500 SEK
5 aug 2018 16:09
12 000 SEK
5 aug 2018 15:07
10 000 SEK
2 aug 2018 22:47
9 500 SEK
2 aug 2018 19:16
7 400 SEK
2 aug 2018 16:49
7 200 SEK
2 aug 2018 16:00
7 000 SEK
2 aug 2018 8:22
5 400 SEK
31 jul 2018 17:16
5 200 SEK
31 jul 2018 14:17
5 000 SEK