1067184

FÅTÖLJER

Ett par, funkis, 1920-/30-tal.

Fanerade med mahogny. Lösa plymåer i rygg och sits. Sitthöjd ca 40 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Fläckar. Fanerskador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H64

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    1 000
    96 EUR
    110 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    210 aug 16:241000SEK
    110 aug 12:16300SEK