POUL KJAERHOLM, soffbord "PK-61", Fritz Hansen, Danmark.

Kvadratisk svart stenskiva. Mattförkromad benställning. Etikettmärkt. Bredd 80. Djup 80. Höjd 35 cm.

Slitage. Repor. Märken. Nagg.

Klubbat pris
12 000
1 079
1 139
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
30 jul 2018 18:46
12 000 SEK
26 jul 2018 20:42
11 000 SEK
26 jul 2018 18:54
9 700 SEK
25 jul 2018 20:27
9 500 SEK
25 jul 2018 19:58
400 SEK