Madeleine Pyk – en samling F769

SPEGEL, Swedish Modern, 1940-tal.

Organisk form. Ram av betsad bok. 74 x 54 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 900
275
316
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
1 aug 2018 17:03
2 900 SEK
31 jul 2018 2:25
2 700 SEK
31 jul 2018 0:32
2 500 SEK
27 jul 2018 17:41
2 300 SEK
27 jul 2018 17:41
2 100 SEK
27 jul 2018 17:41
2 000 SEK
27 jul 2018 17:41
1 600 SEK
27 jul 2018 17:41
1 500 SEK
27 jul 2018 17:41
1 400 SEK
27 jul 2018 17:41
1 300 SEK
27 jul 2018 13:01
1 200 SEK
27 jul 2018 7:32
1 100 SEK
26 jul 2018 18:42
1 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14