Madeleine Pyk – en samling F769

SOFFBORD, modern tillverkning,

klarglas, ca 45 x 44 cm, höjd 37 cm.

Nagg. Slitage.

Klubbat pris
500
47
55
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
2 aug 2018 17:25
500 SEK
2 aug 2018 17:25
452 SEK
2 aug 2018 17:25
400 SEK
2 aug 2018 17:23
350 SEK
29 jul 2018 23:31
300 SEK