1067436

ANTONI TÀPIES, färglitografi med relief, signerad och numrerad 29/50.

Bladstorlek 76 x 56 cm.

Konditionsrapport

Oramat blad. Hanteringsveck, smärre fläckar.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Granfeldt

    Maria Granfeldt
    Chef inlämning Malmö

    maria.granfeldt@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 9 000 SEK

    Slutpris

    7 200
    700 EUR
    793 USD

    Budhistorik (4 bud)
    410 aug 20:427200SEK
    3 7 aug 12:507000SEK
    Acceptpris på 7 000 SEK uppnåddes
    2 3 aug 13:431000SEK