1067436

ANTONI TÀPIES, färglitografi med relief, signerad och numrerad 29/50.

Bladstorlek 76 x 56 cm.

Konditionsrapport

Oramat blad. Hanteringsveck, smärre fläckar.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Granfeldt

    Maria Granfeldt
    Chef inlämning Malmö

    maria.granfeldt@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 9 000 SEK

    Slutpris

    7 200
    686 EUR
    777 USD

    Budhistorik (4 bud)
    410 aug 2018 20:427200SEK
    37 aug 2018 12:507000SEK
    Acceptpris på 7 000 SEK uppnåddes
    23 aug 2018 13:431000SEK