Madeleine Pyk – en samling F769

BENT MØLLER JEPSEN, fåtöljer, ett par, Simo, Danmark, 1950-tal.

Ben av bahogny. Fast stoppad rygg och sits klädd med tetil. Brickmärkta Simo Danmark. Sitthöjd 37. Bredd 69. Djup 60. Höjd 66 cm.

Smärre slitage. Märken. Fläckar.

Klubbat pris
12 000
1 139
1 303
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
8
21 aug 2018 20:15
12 000 SEK
8
21 aug 2018 13:26
11 000 SEK
8
20 aug 2018 10:06
10 000 SEK
19 aug 2018 23:32
5 400 SEK
19 aug 2018 15:24
5 200 SEK
16 aug 2018 15:58
5 000 SEK
16 aug 2018 11:07
4 000 SEK
15 aug 2018 23:56
1 100 SEK
15 aug 2018 23:24
1 000 SEK
15 aug 2018 5:49
550 SEK
14 aug 2018 17:19
500 SEK
14 aug 2018 10:49
300 SEK